Ecomodi menstruační kalhotky růžové z bambusu vysoký pas

Doporučená nabídka Ecomodi

Materiál
bambusové
Střih
vysoký pas

• , zakoupeno v Ecomodi

Kalhotky jsou pohodlné a hlavně neprotékají.

• příjemný materiál
    • neprotečou
    • pohodlné

vybrala jsem podle rozměrů velikost XL, ale bylo to zbytečné, stačila by menší velikost, ale jsou pohodlné a jinak jsem spokojená

• velmi příjemný materiál
    • střih perfektně sedí
    • funkčnost kalhotek přesně odpovídá popisu

Kalhotky jsem si koupila sací třídu slabá a používám je místo nošení intimek (již jsem po menopauze) - jsou velmi příjemné na tělo a skutečně plní svoji funkci.

Materiál
bambusové
Střih
vysoký pas

Komfortní menstruační kalhotky s vyšším pasem pro vaše pohodlí. Plně nahradí jednorázové hygienické pomůcky a zajistí vám pocit sucha. Na výběr ze 4 sacích tříd a 10 velikostí. Bambusová viskóza je jemná na dotek a komfortní při nošení díky své flexibilitě. Tento antibakteriální materiál ocení lidé s citlivou pokožkou.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč100 % • 439 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Ecomodi

Kalhotky jsou pohodlné a hlavně neprotékají.

• příjemný materiál
    • neprotečou
    • pohodlné

• velmi příjemný materiál
    • střih perfektně sedí
    • funkčnost kalhotek přesně odpovídá popisu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč100 % • 439 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Ecomodi

• nohavičky som ešte nevyskúšala

příjemný materiál

Skvěle padnou

• , zakoupeno v Ecomodi

Podle velikostni tabulky na boky 106 cm by mi stacili ve vel. L,ale protoze bambusove vlakno se po oprani malinko srazi a nemela jsem zatim zadnou zkusenost s touto znackou,vzala jsem XL a nelituju,po vyprani se malinko srazili a sedi mi dobre,nikde netlaci gumicky kolem stehen ani v pase jak nekde ctu u recenzi.Mam nejnizsi savou tridu v ruzove barve.Jsem spokojena.A cena take rozhodne rozhodla,mam i klasik snugs na silnejsi menstruaci z te plavkoviny a nesnasim je na sobe a nenosim.

• protekají ve švech

• jsou silne
  • , zakoupeno v Ecomodi

Skvělé mestruační kalhotky. Zakoupené k použití ve dnech, kdy mestruaci očekávám. Kalkotky jsou lehounké, materiál velice příjemný. Zvolená velikost dle tabulky S, sedí dokonale. Koupila jsem si jž druhé :) Určitě si z nabídky ecomodi vyberu ještě další.